MC Multi Clinic
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz Hakkında

MC yani Multi Clinic Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, diş hekimliğinde her gün gelişen ve değişen estetik ve fonksiyon ihtiyaçlarını her daim göz önünde tutarak, üst düzey disiplin anlayışı ile hareket etmekte, ağız ve diş sağlığının farklı alanlarında uzman hekim kadrosu ile multidisipliner yaklaşımla tedaviyi hedeflemektedir. MC Multi Clinic açıldığı günden bu yana hastalarının daima kapıdan memnun ayrılmalarını amaçlamaktadır.

MC Multi Clinic’ de Ortodonti, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi, İmplantoloji, Pedodonti (çocuk diş hekimliği ), Endodonti (kanal tedavisi), Peridontoloji (diş eti hastalıkları ), Protez ve Estetik Diş Hekimliği branşlarında hizmet verilmektedir. Özel MC Multi Clinic Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ortodonti Uzmanı Dr. Dt. Şirin Yaylalı Altuntaş tarafından kurulmuştur.

Hasta Memnuniyeti
Başarılı Operasyon
Hasta Tavsiyesi
Personel Memnuniyeti

MC Multi Clinic; Vizyonumuz, Misyonumuz ve Değerlerimiz

Ağız ve Diş Sağlığı hizmetlerinde, hasta haklarına duyarlı, hasta memnuniyetini ön planda tutan, etik değerlere bağlı, modern tedavi yöntemlerini uygulayan, güvenli sağlık hizmeti veren, yeterli, donanımlı personel ile hizmet veren, çalışan memnuniyetini önemseyen, Kalite Yönetim Sistemi şartlarına uyarak bu sistemin etkinliğini sürekli iyileştiren kurum olmak.

Toplumun her kesiminden hastaya yüksek kalitede sağlık hizmeti sunmak, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak.

Hasta güvenliğine odaklı, hasta haklarına saygılı, takım çalışmasına odaklı, topluma ve çevreye duyarlı, etik kurallar çerçevesinde hizmet, deontolojik kurallara bağlı hizmet, sürekli ölçülebilen ve değerlendirilebilen bir yönetim sistemi, sosyal sorumluluk projelerine destek veren yönetim anlayışı.

MC Multi Clinic
Organizasyon Şeması

https://multiclinic.com.tr/wp-content/uploads/2024/03/multisema-1280x856.png

MC Multi Clinic
Hızlı Randevu

Randevunuzun en verimli şekilde planlanması ve size en uygun tıbbi desteğin sağlanması için, doğru ve eksiksiz bilgi vermeniz önemlidir. Sağlığınız bizim için önceliklidir.

  Adınız Soyadınız

  Mail Adresiniz

  Diş Doktoru Seçiniz

  Randevu Günü Seçiniz

  https://multiclinic.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/hizli-randevu-3.png

  Çalışma Saatleri

  Randevu planlamak için Multi Clinic çalışma saatlerine göz atabilirsiniz.

  MC Multi Clinic

  En iyi tedaviyi almanızı sağlamak için profesyonel diş hekimlerinden oluşan bir ekip.

  Sosyal Medya

  Sosyal medya hesaplarımızdan MC Multi Clinic’i ziyaret edin ve bizimle bağlantı kurun. Düzenli güncellemeler için hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

  © Copyright 2024 Multi Clinic. Tüm Hakları Saklıdır.
  Yazılım – Tasarım ve SEO Serkan Yıldız

  © Copyright 2024 Multi Clinic. Tüm Hakları Saklıdır.
  Yazılım – Tasarım ve SEO Serkan Yıldız