Çocuk Diş Hekimi Dr. Dt.
Gizem Genç Danışman

1992 yılında İstanbul’da doğdum. Lise eğitimimi 2006-2010 yılları arasında İzmir Atatürk Lisesi’nde tamamladım. Uzmanlığımı İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Anabilim Dalı’nda tamamladım ve mezun oldum. 2010-2015 yılları arasında da Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde Yüksek Lisans eğitimimi tamamladım. Çalışma hayatıma ilk olarak İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Araştırma Görevlisi olarak Pedodonti Anabilim Dalı’nda başladım.

https://multiclinic.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/gizem-genc-danisman.png

Mükemmel Bir Gülümseme Garantisi

  https://multiclinic.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/img-booking.png

  Özel Şirin Yaylalı Altuntaş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde çalışmaya devam ettim, şimdi ise MC Multi Clinic Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde çalışma hayatıma devam ediyorum.

  https://multiclinic.com.tr/wp-content/uploads/2024/03/logo-1.png

  Hasta
  Yorumları

  https://multiclinic.com.tr/wp-content/uploads/2020/01/client-01-160x160.jpg

  Seçkin Güleç

  Diş hekimliğinin her alanında uzman doktorların olduğu, güleryüzle profesyonelliğin birleştiği, ağız ve diş sağlığı dendiğinde akla gelen ilk klinik. Başarılarınızın devamını dilerim.

  https://multiclinic.com.tr/wp-content/uploads/2020/01/client-04-160x160.jpg

  Eda Yapıcı

  Doktorları, yönetimi, personeli, temizliği ve iş ahlakıyla son derece memnun kaldığım ve ailece hizmet aldığım bir klinik. Herkese tavsiye ederim.

  https://multiclinic.com.tr/wp-content/uploads/2020/01/client-03-160x160.jpg

  Hafize Çobanoz

  Diş taşı temizliği, estetik dolgu ve diş çekimi yapıldı. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. özellikle mesul müdür Ayşe hanımın güler yüzlü olması, ilgi ve alakası memnuniyetinizi arttırdı.

  https://multiclinic.com.tr/wp-content/uploads/2020/01/client-02-160x160.jpg

  Pelin Hakli

  Ortodontik tedavimi sürdüren ve beni ortognatik cerrahiye hazırlayan Şirin Hanım, her zaman aile sıcaklığında bir abla gibi samimi son derece anlayışlı ve çok profesyonel. Asistanları ve çalışma ekibi hepsi ayrı ayrı çok güler yüzlü ve rahatlatıcı. İyi ki karşıma çıktılar. Benim gibi ortognatik vakası olan ve doktor doktor gezenler için Aydın’da tek ve en güvenilir yer. Tüm sürecim acısız ve keyifle geçti. Teşekkür ediyorum ♥️

  MC Multi Clinic

  En iyi tedaviyi almanızı sağlamak için profesyonel diş hekimlerinden oluşan bir ekip.

  Sosyal Medya

  Sosyal medya hesaplarımızdan MC Multi Clinic’i ziyaret edin ve bizimle bağlantı kurun. Düzenli güncellemeler için hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

  © Copyright 2024 Multi Clinic. Tüm Hakları Saklıdır.
  Yazılım – Tasarım ve SEO Serkan Yıldız

  © Copyright 2024 Multi Clinic. Tüm Hakları Saklıdır.
  Yazılım – Tasarım ve SEO Serkan Yıldız