Ortodonti Uzmanı Dr. Dt.
Şirin Yaylalı Altuntaş

1980 yılında Erzurum’da doğdum. Orta öğrenimimi, Aydın Adnan Menderes Anadolu Lisesi ve Efeler Lisesi’nde tamamladım. Bu dönemde annemin ısrarlarıyla ortodontik tedaviye başladım iyi ki de başlamışım. Tedavi sırasında her şey o kadar hoşuma gitti ki “ortodontist” olmaya karar verdim. Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini 2003 yılında bitirdim. 2005-2010 yılları arasında Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde Ortodonti doktoramı tamamlayarak uzmanlığımı aldım. “Kopan Seramik Braketlerin Tekrar Yapıştırılmasında Bağlanma Dayanımının İncelenmesi “ isimli tezimi tamamladım. 2010 yılında Aydın’da muayenehaneciliğe başladım. 2017 de “Şirin Yaylalı Altuntaş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini” açtım. Hekimliğimin ilk gününden beri hayalini kurduğum çok branşlı (multidisipliner) çalışma ortamına böylece kavuşmuş oldum. 2022 de kliniğin artan ihtiyaçlarını karşılayabilmek için “MultiClinic Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini” açtık.

https://multiclinic.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/sirin-yaylali-altuntas.png

Mükemmel Bir Gülümseme Garantisi

  https://multiclinic.com.tr/wp-content/uploads/2020/03/img-booking.png

  Hayatta hiç bir başarı tek başına olmaz tüm bu süreçte en büyük destekçim annem, babam ve eşim oldu. (Evli ve 2 çocuk annesiyim)

  https://multiclinic.com.tr/wp-content/uploads/2024/03/logo-1.png

  Hasta
  Yorumları

  https://multiclinic.com.tr/wp-content/uploads/2020/01/client-01-160x160.jpg

  Seçkin Güleç

  Diş hekimliğinin her alanında uzman doktorların olduğu, güleryüzle profesyonelliğin birleştiği, ağız ve diş sağlığı dendiğinde akla gelen ilk klinik. Başarılarınızın devamını dilerim.

  https://multiclinic.com.tr/wp-content/uploads/2020/01/client-04-160x160.jpg

  Eda Yapıcı

  Doktorları, yönetimi, personeli, temizliği ve iş ahlakıyla son derece memnun kaldığım ve ailece hizmet aldığım bir klinik. Herkese tavsiye ederim.

  https://multiclinic.com.tr/wp-content/uploads/2020/01/client-03-160x160.jpg

  Hafize Çobanoz

  Diş taşı temizliği, estetik dolgu ve diş çekimi yapıldı. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. özellikle mesul müdür Ayşe hanımın güler yüzlü olması, ilgi ve alakası memnuniyetinizi arttırdı.

  https://multiclinic.com.tr/wp-content/uploads/2020/01/client-02-160x160.jpg

  Pelin Hakli

  Ortodontik tedavimi sürdüren ve beni ortognatik cerrahiye hazırlayan Şirin Hanım, her zaman aile sıcaklığında bir abla gibi samimi son derece anlayışlı ve çok profesyonel. Asistanları ve çalışma ekibi hepsi ayrı ayrı çok güler yüzlü ve rahatlatıcı. İyi ki karşıma çıktılar. Benim gibi ortognatik vakası olan ve doktor doktor gezenler için Aydın’da tek ve en güvenilir yer. Tüm sürecim acısız ve keyifle geçti. Teşekkür ediyorum ♥️

  MC Multi Clinic

  En iyi tedaviyi almanızı sağlamak için profesyonel diş hekimlerinden oluşan bir ekip.

  Sosyal Medya

  Sosyal medya hesaplarımızdan MC Multi Clinic’i ziyaret edin ve bizimle bağlantı kurun. Düzenli güncellemeler için hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın.

  © Copyright 2024 Multi Clinic. Tüm Hakları Saklıdır.
  Yazılım – Tasarım ve SEO Serkan Yıldız

  © Copyright 2024 Multi Clinic. Tüm Hakları Saklıdır.
  Yazılım – Tasarım ve SEO Serkan Yıldız